Archiv pro Září, 2015

Starší přípravka Zubří – Zašová 5:6 (3:3)

24.9.2015

20.září 2015 Derby začalo zostra, už první minuty naznačily, že to bude vyrovnaný zápas. Naše kluky poslal zkušeně do vedení Ríša Hanáček hned v první minutě. Na 2:0 ve 4 min. po pěkné akci zvýšil Míša Kocián. Naši kluci byli prvních 15 min. aktivnější a útočnější. V 19 min. domácí využili zaváhání naší obrany a […]

Publikováno v Starší přípravka 2015/16 Žádné komentáře »

Starší přípravka Zašová – Vidče 9:2 (3:1)

21.9.2015

13.září 2015 Zápas začal vyrovnanou hrou obou soupeřů, naši kluci se ve čtvrté minutě ujali po pěkné akci vedení 1:0 přesnou střelou Honzy Konvičného. Ale radost netrvala dlouho, soupeř potrestal chybu v naši rozehrávce a bylo srovnáno na 1:1. Po několika pěkných šancích na obou stranách Ríša Hanáček ukázal svou sílu a přesně mířenou střelou […]

Starší přípravka Hutisko – Zašová 3:10 (2:5)

8.9.2015

6.ZÁŘÍ 2015    Naši kluci vstoupili do utkání s odhodláním ukázat trenérům co vše se naučili a na oplátku trenéři jim slíbili, že budou jenom tiše přihlížet.